Úvod > Pieskovisko - štvorec > Pieskovisko štvorec - nízky bok > Dětské dřevěné pískoviště čtverec 120x120x29 cm

Dětské dřevěné pískoviště čtverec 120x120x29 cm

Tovar sa už nepredáva.
Katalógové číslo:
Dostupnosť:Nie je na sklade
Záruka:24 Mesiacov
Množstvo:1 ks
text_no_image


Popis

Kompaktní dřevěné pískoviště je výborným místem pro zábavu našich nejmenších a estetickým doplňkem pro Vaši zahradu. Díky menším rozměrům jej můžete umístit i na zahrádky, ve kterých není místa nazbyt.

Pískoviště je vytvořeno z hladce ohoblovaného jehličnanového dřeva (smrk, borovice). Rohy jsou zkoseny tak, aby byly pro děti maximálně bezpečné. Výrobek Vám dodáme v rozloženém stavu se všemi komponenty a návodem na montáž. Ta Vám zabere přibližně 20 minut a budete k ní potřebovat pouze šroubovák.

Dřevěné pískoviště není impregnované. Jeho impregnaci si spolu s nátěrem na barvu dle Vašich požadavků můžete objednat. V takovém případě vám dřevěné pískoviště dodáme již připravené k použití. Používáme výhradně barvy vhodné pro kontakt s dětmi.

Dětské pískoviště je vyrobeno přímo námi v ČR a za jeho kvalitu ručíme dvouletou zárukou.

 

 Rozměry:

výška: 29 cm

délka: 120 cm

šířka: 120 cm

 

Množství písku potřebné při 1/2 zaplnění pískoviště : 

Vítejte v e-shopu

detske-piskoviste.cz, ktorý je zameraný na predaj drevených detských pieskovísk. V ponuke máme pieskovisko v tvare štvorca a obdĺžnika v rôznych veľkostiach, ku ktorým si môžete dokúpiť dno z vodopriepustnej geotextílie alebo kryciu sieť, chrániaci piesok proti znečisteniu. Pieskovisko vám môžeme natrieť lazurovacou farbou podľa vášho výberu.

Zákaznícka podpora

Štefan Zsák

Mob.: +420 775 650 510

detske-piskoviste@email.cz

Novinky

Ak chcete posielať novinky na email:

Partneři
Google+