Vážení zákazníci. Vzhledem k velkému počtu objednávek je nyní doba vyřízení objednávky: 2 týdny - pro pískoviště bez nátěru a 3 týdny - pro pískoviště s nátěrem. Děkuji z a pochopení. Štefan Zsák

Nátěr pískoviště lazurou Balakryl TELUX

Kód: NATER-BOR NATER-DUB NATER-PIN NATER-TEAK NATER-ORECH NATER-PAL NATER-MAH Zvolte variantu
857 Kč
Dostupnost: o 4 dny déle Dostupnost: o 4 dny déle Dostupnost: o 4 dny déle Dostupnost: o 4 dny déle Dostupnost: o 4 dny déle Dostupnost: o 4 dny déle Dostupnost: o 4 dny déle Zvolte variantu
Odstín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pískoviště je před použitím potřeba ošetřit ochrannou lazurou na dřevo. Nabízíme možnost dodání pískoviště již s nátěrem dle vybraného odstínu. V ceně je nátěr 1x impregance proti plísním a 2x silnovrstvá lazura Balakryl TELUX ve zvoleném odstínu. Balakryl TELUX je vhodný na nátěry dětských hraček.

 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pískoviště je před použitím potřeba ošetřit ochrannou lazurou na dřevo. Nabízíme možnost dodání pískoviště již s nátěrem dle vybraného odstínu. V ceně je nátěr 1x impregance "Balakrylem proti plísním" a 2x silnovrstvá lazura Balakryl TELUX ve zvoleném odstínu.

 

Balakryl TELUX je vodou ředitelná silnovrstvá lazura pro nátěry všech druhů dřeva. Lazura brání pronikání vody do dřeva a tím zabraňuje rozměrovým změnám způsobeným změnami vlhkosti. Zamezuje tak praskání a olupování nátěru.

Balakryl TELUX neškodí životnímu prostředí a je vhodný na nátěry dětských hraček (Certifikace EN 71 – Bezpečnost hraček a dětského nábytku).

Předpokládaná reální životnost nátěru v našich podmínkách je 5 let.

Vzorník je orientační. Zobrazení barev na fotce a na monitoru se může lehce lišit.