Vážení zákazníci. Vzhledem k velkému počtu objednávek je nyní doba vyřízení objednávky: 1 až 2 týdny. Děkuji z a pochopení. Štefan Zsák

Krycí síť - zelená na pískoviště 120x180 cm + gumolano (7 m)

Kód: SIT- Z - 120X180
417 Kč
Dostupnost: 1 - 2 týdny

Z důvodu ochrany zdraví a bezpečnosti našich dětí, nabízíme tuto ochrannou síť na dětské pískoviště. Jedná se o polyetylenovou síť, která zabraňuje napadání nečistot (listí, květů,...) a odpadků do pískoviště, vstupu malých zvířat (psů, koček…), atd. a tím zabraní znečištění pískoviště zvířecími exkrementy.

 Plastové knoflíky, potřebné k uchycení sítě, se objednávají zvlášť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Síť je lehká a snadno se s ní manipuluje, takže s ní lze během dne několikrát pískoviště odkrýt a zase zakrýt. Všechny její lemy jsou zesílené, po obvodu se vždy po 50 – 60 cm nacházejí kovová oka pro snadné vypnutí. Hustota sítě 1x1 mm. Nenasákává vodu. Odolá povětrnostním vlivům i UV záření.

Síť byla vytvořena speciálně pro tento typ použití, je zdravotně nezávadná, včetně barevných pigmentů. Lze ji používat dlouhodobě, výrobce uvádí minimální životnost 5 let.

 

Technické údaje:

Material: 100% PE-HD ( polyethylen ) - 115 g/m2

Stínění: 65 %

Větrná propustnost 40 %

Max. povolená teplota: do 70 °C, nárazově do 90 °C

Min. povolená teplota: -30 °C, krátkodobě až -50 °C

Materiál lehce hořlavý, teplota vzplanutí 330 – 350 °C

 

Součástí dodávky krycí sítě je pružné gumolano o délce = délka obvodu pískoviště + 1 m navíc

Síť je možné uchytit k pískovišti pomocí úchytných komponentů (plastové knoflíky), které nejsou součástí dodávky krycí sítě a musí se objednat zvlášť.

 

Uchycení sítě pomocí plastových  knoflíků a  pružného gumolana:

  Plastové knoflíky se přidělají vrutem na boky pískoviště cca 10 cm pod kovové oka na síti. Gumolano se provleče kovovými oky na síti. Pomocí  pružného gumolana se síť dopne k plastovým knoflíkům.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení