Krycí síť - zelená na pískoviště 140x180 cm + gumolano (7,4 m)

Kód: SIT- Z - 140X180
477 Kč
Skladem

Z důvodu ochrany zdraví a bezpečnosti našich dětí, nabízíme tuto ochrannou síť na dětské pískoviště. Jedná se o polyetylenovou síť, která zabraňuje napadání nečistot (listí, květů,...) a odpadků do pískoviště, vstupu malých zvířat (psů, koček…), atd. a tím zabraní znečištění pískoviště zvířecími exkrementy.

 Plastové knoflíky, potřebné k uchycení sítě, se objednávají zvlášť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Síť je lehká a snadno se s ní manipuluje, takže s ní lze během dne několikrát pískoviště odkrýt a zase zakrýt. Všechny její lemy jsou zesílené, po obvodu se vždy po 50 – 60 cm nacházejí kovová oka pro snadné vypnutí. Hustota sítě 1x1 mm. Nenasákává vodu. Odolá povětrnostním vlivům i UV záření.

Síť byla vytvořena speciálně pro tento typ použití, je zdravotně nezávadná, včetně barevných pigmentů. Lze ji používat dlouhodobě, výrobce uvádí minimální životnost 5 let.

 

Technické údaje:

Material: 100% PE-HD ( polyethylen ) - 115 g/m2

Stínění: 65 %

Větrná propustnost 40 %

Max. povolená teplota: do 70 °C, nárazově do 90 °C

Min. povolená teplota: -30 °C, krátkodobě až -50 °C

Materiál lehce hořlavý, teplota vzplanutí 330 – 350 °C

 

Součástí dodávky krycí sítě je pružné gumolano o délce = délka obvodu pískoviště + 1 m navíc

Síť je možné uchytit k pískovišti pomocí úchytných komponentů (plastové knoflíky), které nejsou součástí dodávky krycí sítě a musí se objednat zvlášť.

 

Uchycení sítě pomocí plastových  knoflíků a  pružného gumolana:

  Plastové knoflíky se přidělají vrutem na boky pískoviště cca 10 cm pod kovové oka na síti. Gumolano se provleče kovovými oky na síti. Pomocí  pružného gumolana se síť dopne k plastovým knoflíkům.